Meniu
TITULINIS Terasų stiklinimas
Terasų stiklinimas

Planuojate įsirengti terasą, tačiau nepagalvojote, kaip reikės ja pasirūpinti atvėsus orams? Visą vasarą mėgausitės saule, tačiau rudenėjant imsite galvoti apie lietaus ir net artėjančio sniego poveikį. Nenorite turėti papildomų rūpesčių ir domėtis, kaip terasą tinkamai parengti žiemai, kad nenukentėtų jos kokybė? Ieškote geriausio sprendimo? Siūlome optimalų variantą – ją įstiklinti. Terasų stiklinimas ne tik prailgina jų eksploatacijos laiką, tačiau ir suteikia galimybę Jums mėgautis jomis bet kuriuo metų laiku. Šiltomis vasaros dienomis pasislėpti maloniame pavėsyje ar papietauti kieme atrodo išties patraukli idėja, tačiau darganotas oras visa tai sugadina. UAB „Toreda” pasirūpins, kad daugiau taip nenutiktų.

Terasų stiklinimas

Modernus terasų stiklinimas

Mūsų siūlomas terasu stiklinimas pagrįstas naujausiomis technologijomis ir pažangiausiais sprendimais. Itin aukštos kokybės aliuminio profiliai, iš kurių sudaryti terasos karkasai, yra atsparūs ir tvirti. O didžiausias jų privalumas – spalvų įvairovė. Galite rinktis variantą, kuris geriausiai derės prie Jūsų būsto, suteiks jam naujų bruožų, pagyvins ir paįvairins eksterjerą. Turint įstiklintą terasą Jums atsiveria dar daugiau galimybių. Be baimės galėsite palikti joje įvairius daiktus, neteks nerimauti, kad jie gali sušlapti, jei naktį staiga pradės lyti, ar kažkas gali juos pavogti. Terasos tai ne tik modernus būdas pakeisti Jūsų namų aplinką, tai taip pat ir didesnis Jūsų bei Jūsų turto saugumas.

Išskirtinių terasų stiklinimas

Jaučiatės suvaržytas standartų ir nerandate Jūsų poreikius atitinkančio varianto? Galime pasiūlyti Jums tai, kas tikrai privers nusišypsoti. Mūsų siūlomų terasų pasirinkimas ir jų stiklinimo galimybės yra neribotos. Todėl ir išskirtinio dizaino terasu stiklinimas mums nėra naujiena. Universalūs aliuminio profiliai gali būti panaudoti labai įvairiai, o tai suteikia galimybę įrengti kokio tik norite dizaino ir stiliaus terasą. Ją nesudėtingai įstiklinsime aukštos kokybės stiklais. Tad galite būti ramūs, UAB „Toreda” pasiruošusi kartu su Jumis peržengti visas ribas ir įgyvendinti pačius moderniausius sprendimus.

 20111002059