Meniu
TITULINIS Terasos
Terasos

Nors terasos yra daugelio nuosavų namų šeimininkų svajonė – jas įsirengti kol kas ryžtasi ne visi. Vis dar sklando abejonės, jog tai netvirtas ir labai trumpai tarnausiantis statinys. Tačiau nusiraminkite, galime Jus patikinti, kad taip nėra. UAB „Toreda” gaminamos terasos pasižymi itin aukšta kokybe. Tai patikimi ir ilgaamžiai produktai, kuriais galėsite džiaugtis tikrai ne vienerius metus. Tad atėjo metas sugriauti nepagrįstus mitus ir įgyvendinti ilgai brandintas svajones. Dėl pažangių technologijų, kurias pasitelkiame terasų gamyboje, jų karkasai yra išties tvirti ir gali atlaikyti net pačias nepalankiausias aplinkos sąlygas ar gamtos išdaigas. Taigi, terasa be jokių sunkumų gali tapti jaukiu Jūsų prieglobsčiu bet kuriuo sezonu.

Įstiklintos terasos

Be abejonės, viskas priklauso nuo to, kokio tipo terasą pasirinksite. Kad ja galėtumėte džiaugtis ištisus metus – siūlome rinktis įstiklintas terasas. Įstiklintos terasos – tai puiki vieta vasarą pasislėpti nuo šalto lietaus, o žiemą grožėtis už lango šokančiomis snaigėmis. Pagalvokite, kur jaukiau galima papusryčiauti ar išlenkti taurę vyno po įtemptos darbo dienos, jei ne terasoje? Vis dar kyla abejonių dėl terasos? Nerimaujate dėl stiklų patvarumo? Ir vėl galime Jus nuraminti. UAB „Toreda” gamina produktus tik iš aukštos kokybės žaliavų, todėl kaip ir karkasai, taip ir terasos stiklai yra tikrai atsparūs žalingam aplinkos poveikiui.

Terasos vasarą

Mūsų siūlomos terasos pasižymi universalumu. Žiemą jose jauku ir malonu šiltai leisti laiką, o vasarą… Ar manote, kad vasarą tik pro stiklą galėsite grožėtis gamta? Tikrai ne. Terasose įmontuota stumdomųjų durų sistema, tad be vargo galėsite jas atverti gaivaus vėjo gūsiui. Taip pat tai labai patogus sprendimas augalus laikyti. Žinoma, šiltomis naktimis jie lauke praleisti gali visą laiką, tačiau joms ėmus vėsti svarbu augalus apsaugoti nuo galimos rūko bei rasos žalos. Pats paprasčiausias būdas – tiesiog sunešti juos į terasą. Čia juos ne tik pasieks vos patekėjusios saulės spinduliai, tačiau ir nepažeis drėgmė.