Meniu
TITULINIS Pirtys
Pirtis ir jos priežiūra

Pirtys – daugelio pomėgis ar net aistra. Yra žmonių, kurie negali įsivaizduoti savaitgalio be smagios draugų kompanijos pirtyje. Tiek žiemą, tiek vasarą čia populiaru švęsti įvairias šventes, pabėgti nuo miesto šurmulio. Turbūt visiems puikiai žinomas malonumas tiesiai iš pirties šokti į gaivinantį tvenkinį ar ežerą. Žiemą tokį ritualą atlieka tik tikri ekstremalai – juk ne kiekvienas ryžtasi bristi į ledinį vandenį ar atsidurti eketėje. Kad ir kaip būtų – pirtis viena populiariausių pramogų, tačiau, kad laiką leisti ten būtų smagu, reikia žinoti keletą dalykų apie pirties priežiūrą ir naudojimąsi ja. 

i_puslapi_pirtele

Pirtys turi gydomųjų savybių

Patyręs pirtininkas be jokių užrašų gali nepriekaištingai iškūrenti ir paruošti pirtį naudojimui. Kad joje būtų smagu – ji neturi būti per karšta ir per sausa. Reikia nusistatyti optimalų karščio ir drėgmės balansą. Taip pat imtis kitų saugumo priemonių – prisidengti galvą, neužsibūti pirtyje per ilgai. Neabejojama, kad pirtys turi ir gydomųjų savybių, todėl jose lankytis dažnai rekomenduoja ir medikai. Pirmiausia dėl to, kad tokiu būdu aktyvinama kraujotaka, o taip pat iš organizmo pašalinamos kenksmingos medžiagos. Sveikos gyvensenos šalininkai apsilankymus pirtyse propaguoja bent kartą per savaitę ir dažnai teigia, jog tai tikrai pagerina gyvenimo kokybę ir bendrą fizinę būklę. 

pirtele_i_puslapi

Pirtys ir priepirčiai

Žinoma, vien pirtį įrengti nepakanka. Dažniausiai pirties pastatas yra iš dviejų dalių – tai pati pirtis ir priepirtis. Pirtys, be abejonės, skirtos kaitintis, o priepirčiai – patogiai pasiruošti seansui ar jaukiai pasėdėti tarp jų. Priepirčiai, kaip ir pirtys, turi būti kruopščiai ir dailiai įrengti, antraip jose tikrai nenorėsite nei persirenginėti, nei sėdėti. Kad taip nenutiktų UAB „Toreda” siūlo Jums rinktis estetiškai įrengtas pirtis su priepirčiais. Jų vidus iškaltas 18 milimetrų storio dailylentėmis,o priepirčiai yra stiklinti, todėl galėsite ne tik šildytis, tačiau ir grožėtis už lango esančiais vaizdais. Dėl modernių stumdomųjų sistemų duris atidarinėti itin lengva, taip pat patalpose galima įrengti visus reikalingiausius patogumus. 

pirtis_i_puslapi