Meniu
TITULINIS Pavėsinės
Lauko pavėsinės nuo A iki Z
Konsultacija. Individualus pritaikymas. Gamyba. Montavimas.
Konkurencingos kainos. Ypatingai aukšta kokybė.
Jei planuojate įsigyti pavėsinę – užsukote į teisingą vietą! Sukaupę jau daugiau nei 7 metų patirtį galima Jums pasiūlyti tikrai kokybiškus gaminius. Susisiekime ir gaukite nemokamą konsultaciją. Jos metu padėsime išsirinkti tinkamiausią pavėsinės modelį, galėsime pritaikyti jį pagal Jūsų poreikius, namo ar aplinkos stilius. Projektuojame, gaminame ir montuojame patys, todėl galime užtikrinti aukštą kokybę visame procese.
Pavėsinių priežiūra

Pavėsinės – tai puikus sprendimas tiek šiltuoju, tiek vėsesniu metų laiku. Dideli langai suteikia erdvės, o stogas apsaugo nuo nepageidaujamų kritulių. Tai galimybė būti gamtoje ir mėgautis jos vaizdais net neišėjus į lauką. Be to, pavesines galima rinktis iš kelių variantų. UAB „Toreda” siūlo skirtingų matmenų gaminius, kad kiekvienas klientas galėtų išsirinkti tai, kas jam geriausiai tiktų. Pavesines dydis gali būti tiek standartinis, tiek gaminamas pagal individualius užsakymus.

Visų UAB „Toreda” siūlomų gaminių karkasas pagamintas iš klijuotos medienos tąšo, kuris yra atsparus įtrūkimams bei išsikraipymams, o sienos apkaltos dailylentėmis tiek iš vidaus, tiek iš išorės, todėl pavėsinės labai estetiškai atrodo. Jos stiklinamos skaidriu, 5 milimetrų storio stiklu, kuris gali būti tonuojamas. Pavėsinių grindys išklojamos natūralios medienos, specialiai pavėsinėse kloti pritaikytomis lentomis. Durys – tai pažangių technologijų ir universalumo derinys – stumdomosios aliuminio sistemos. Jūsų patogumui pavėsinės iškart padengiamos sluoksniu aukštos kokybės vokiškų dažų, kurių spalva parenkama pagal kliento pageidavimus.

Pavėsinės stogas ir jo danga

Siūlomos pavėsinės yra minimalistinio dizaino, todėl dera beveik prie bet kokio eksterjero, o be to, jas nesudėtinga ir prižiūrėti. Galite rinktis ne tik jų dydį, tačiau ir stogo tipą. UAB „Toreda” siūlo šiuos variantus:

  • Vienšlaitis
  • Dvišlaitis
  • Keturšlaitis

O taip pat ir stogo dangą (pastaroji gali būti tokia pati, kaip ir gyvenamojo namo stogo):

  • Bituminės čerpės
  • Plieninė danga
  • Šiferis

Atkreipkite dėmesį, kad pavėsinės kaina priklauso ne tik nuo jos dydžio, bet taip ir nuo kitų ypatybių (tai stogo tipas, jo danga, langų tonavimas).

Pavėsinės – bet kuriuo metų laiku

Pavėsinės labai racionalus ir praktiškas sprendimas. Jos ne tik suteikia statiniui įvairovės, tačiau gali būti naudojamos bet kuriuo metų laiku. Vasarą tai puikiausia vieta pasislėpti nuo saulės kaitros ir maloniai praleisti popietę. Žiemą – atvirkščiai. Pavėsinėje smagu pasimėgauti išsiilgtais saulės spinduliais, pasigrožėti gamtos vaizdais. Jei tinkamai ją prižiūrėsite – ji džiugins Jus tikrai ne vienerius metus. Tvirti ir kokybiški UAB „Toreda” gaminiai yra ilgaamžiai.

pavėsinė