Meniu
TITULINIS Kokį pavėsinės stogo dangos tipą rinktis

Kokį pavėsinės stogo dangos tipą rinktis

Lauko pavėsinės yra praktiškas ir daugelio mėgstamas sprendimas, kuris sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Lauko pavėsinės statomos įvairių dydžių, kad geriausiai atitiktų kliento poreikius. Ruošiamos tik iš kokybiškų medžiagų, jos yra tvirtos, o tinkamai prižiūrint pasižymi ir išskirtiniu ilgaamžiškumu. Vienas didžiausių lauko pavėsinių privalumų – galimybė rinktis stogo dangą. Paprastai siūlomos trys galimybės: stogą dengti bituminėmis čerpėmis, plienine danga arba šiferiu, tačiau prieš pasirenkant, reikėtų šį tą apie šias dangas žinoti.

Pavėsinės stogo dangos ir jų skirtumai

Viena iš galimybių – plieninė danga. Plieninės dangos yra labai tvirtos ir išsiskiria ilgu eksploatacijos terminu. Plienas yra gana atsparus žalingam aplinkos poveikiui, todėl nusprendus rinktis šios rūšies dangą, jos keisti nereikės tikrai ilgai. Gali pasirodyti neįprasta, tačiau palyginus su kitomis galimomis dangomis, vienu didžiausių plieninės dangos privalumų laikomas lietaus lašų barbenimas, kuris daugelį veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai. Dar vienas pasirinkimas – šiferio danga. Be abejonės, pavėsinės stogas gaminamas iš šiferio, neturinčio asbesto, nes pastarasis yra labai kenksmingas ir naudoti jį draudžiama. Šiuolaikiški, saugūs šiferio lakštai taip pat yra banguoti, todėl labai dailiai atrodo. Šiferio stogo danga yra ilgaamžė, jos priežiūra nereikalauja didelių pastangų, todėl puikiai atrodantis pavėsinės stogas jus džiugins ilgus metus. Na, o nepralenkiamos izoliacinėmis savybėmis yra bituminės čerpės. Pavėsinės dengtos šia danga nepraleidžia garso, o taip pat yra atsparios karščiui, todėl net itin karštą vasaros diena nepadarys šiai dangai didelės žalos. Bituminės čerpės nesudėtingai montuojamos, taip yra ilgaamžės, o sparčiai populiarėja dėl estetinės išvaizdos.

Tiek viena, tiek kita stogo dangos pasižymi savais privalumais, todėl jas rinktis reikėtų atsižvelgus ir į individualius poreikius, stogo tipą bei kitus veiksnius. Kiekviena iš jų yra kokybiška ir ilgaamžė, o kuri labiausiai tinka būtent jums, visada geriausia pasitarti su šios srities profesionalais, galinčiais atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir padėti rasti poreikius atitinkantį sprendimą.