Meniu
TITULINIS Apie mus
Apie mus
Apie mus - toreda
TOREDA – - jau kelerius metus sėkmingą veiklą vykdanti įmonė. Pagrindinė TOREDA veiklos specializacija – modernių, išskirtinio dizaino, aukščiausios kokybės medinių ir aliuminio konstrukcijų stiklinių lauko pavėsinių projektavimas ir gamyba.


TOREDA siūlo lauko pavėsines, atitinkančias individualius klientų poreikius ir pageidavimus, bei teikia šias paslaugas:
1
Suteikia profesionalias konsultacijas dėl Jums tinkamiausios lauko pavėsinės pasirinkimo.
2
Gali pasiūlyti lauko pavėsinės dizainą ir stilių, pritaikyti lauko pavėsinę prie Jūsų namo eksterjero ir aplinkos stiliaus.
3
Padeda pasirinkti tinkamiausią vietą lauko pavėsinei pastatyti.
4
Suprojektuoja norimą lauko pavėsinę.
5
Pagamina pasirinkto dydžio, spalvos, formos lauko pavėsinę iš kokybiškų medžiagų (medienos ar aliuminio konstrukcijų ir stiklo).
6
7
Sumontuoja lauko pavėsinę Jūsų pageidaujamoje vietoje.
TOREDA pagrindiniai veiklos principai ir vertybės:
Aukščiausia kokybė – įmonės turimos ilgalaikės sutartys su patikimais žaliavų tiekėjais suteikia galimybę pasiūlyti klientui produkciją tik iš kokybiškų, atitinkančių šiuolaikinius reikalavimus medžiagų.
Patikimumas ir atsakomybė – visiems įmonės atliekamiems darbams suteikiama garantija.
Paslaugų kompleksiškumas – klientui sudaroma galimybė vienoje vietoje gauti visas susijusias paslaugas: nuo konsultacijų dėl tinkamos lauko pavėsinės pasirinkimo, projektavimo iki lauko pavėsinės gamybos, transportavimo ir sumontavimo kliento pageidaujamoje vietoje.
Profesionalumas – įmonėje dirba kvalifikuoti ir patyrę lauko pavėsinių gamybos bei dizaino specialistai, užtikrinantys darbų atlikimo kokybę.
Operatyvumas – greitas įmonės darbuotojų reagavimas į kliento užklausas, poreikius ir pageidavimus.
Praktiškumas – įmonės siūlomos lauko pavėsinės leidžia mėgautis poilsiu bet kuriuo metų laiku ir bet kokiu oru: varstomos ar slankiosios pavėsinės durys apsaugo nuo lietaus ir vėjo, o karštą vasaros dieną suteikia galimybę vėdinti ir atverti pavėsinę.