Meniu
8 684 29960 | info@toreda.lt
lt
TITULINIS Pirtys
Pirtis ir jos priežiūra

Pirtys – puikus pasirinkimas, jei norite ne tik atgauti jėgas po sunkių savaitės darbų, bet ir būti žvalesni, sveikesni, džiaugtis švytinčia veido bei kūno oda, pašalinti stresą. Jei dėl šių, ar kitų priežasčių, planuojate įsirengti pirtį savo namuose, atkreipkite dėmesį į mūsų patarimus.

pirtis

Laikas, praleistas pirtyje, iš tiesų yra malonus bei naudingas, tačiau būtina atminti, jog pirtys reikalauja ir tam tikros priežiūros. Svarbiausi pirties priežiūros akcentai: prieš maudydamiesi gerai išvėdinkite šią patalpą; pagrindinės priemonės, padėsiančios palaikyti pirties švarą – šepetys, muilas, specialios dezinfekavimo priemonės.

Malonų kvapą pirtyje palaikyti padės natūralus įvairių augalų ekstraktai ar tiesiog maišeliai, pripildyti džiovintų kvapių augalų žiedais bei lapais. Šių priemonių dėka turėsite dvejopą naudą: kvapas pirtyje bus ne tik malonus, bet ir darys tam tikrą poveikį jūsų organizmui, štai, pavyzdžiui, levandų aromatas padeda atsipalaiduoti, ramina, šalina stresą, o citrusinių vaisių aromatas pakelia nuotaiką, suteikia energijos, žvalumo, tad labai svarbu, jog išsirinktumėte tinkamą aromatą.

Na, o pabaigai belieka tik priminti, jog pirtys teikia išties didelę naudą, tačiau būtina atminti, jog netinkamai elgdamiesi galite sau pakenkti. Kad taip nenutiktų, būdami pirtyje nevartokite alkoholinių gėrimų, o jei neseniai patyrėte infarktą ar sergate hipertonija, dėl lankymosi pirtyje, būtinai pasitarkite su  savo gydytoju. Norėdami išvengti perkaitimo, galvą pridenkite specialia skrybėle ar kepure.

Pirtys